Új hozzászólás Aktív témák

  • C. s.

    addikt

    válasz twollah1976 #9627 üzenetére

    "Ennyi erővel ne olvass facebook hírfolyamot, megosztást"

    Nem szoktam Facebookozni.

    "Továbbá gondolod az oldalt a PH fórumának ezen topikját olvasó és oda nem látogató fórumozok oda nem látogatása fogja bedönteni?"

    Eszembe sem jutott. Azt hittem, a becsületes hozzáállás a téma. Azt gondoltam, ezért jött létre ez a topik.
    (Egyébként pedig minél inkább elterjed ez a "laza" hozzáállás, annál kevesebb lesz a bevételük. Először csak 1-2 oldalon csinálnak ilyet, aztán 1000, végül olyan sok lesz, hogy nem éri meg az üzemeltetőknek és akkor mi is hoppon maradunk. Én ez ellen a tendencia ellen emeltem szót.)

    (#9635) AzEgyetlen1:

    Más téma: Az miért baj, hogy nem Steames? Csak puszta kíváncsiságból kérdezem.

    looser:

    "A másik oldalra feltöltött eredeti telepítő sem warez, szerintem"

    Az eredeti telepítőre én sem azt mondtam, hogy warez, csak azt, hogy nem fair.

    "...és jelenleg te védesz, olyan tartalmat osztanak meg, amelynél kapsz egy textfilet az eredeti promó oldalára. "

    Én nem védek senkit, az általad említett oldalakról egészen mostanáig szó sem volt, Te említetted meg. Miből gondolod, hogy velük szimpatizálok? Nem utaltam erre soha sehol, mert azt én sem szeretem. Ez a vita egészen másról szól.

    ×÷×÷×÷×÷×÷×÷×÷×÷×÷×÷×÷×÷×÷×÷×÷×÷

    Tudom, hogy nem dönthetek mások helyett, az enyém is csak egy vélemény, amit talán érdemes elolvasni a többi mellett.

    Ezen nem érdemes hajbakapni! Béke! :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák