Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Landsmann

    addikt

    válasz D@ni88 #3525 üzenetére

    Nem kell aktviláni. Alapból a Start csomag aktív, aminek nincs havidíja, de horrorisztikus adatforgalmi díja van. 12 Ft/10 kb, ráadásul a számlázási egység is 10 kb. Na, én azóta nem használom egyáltalán a wapot, mail klienst a telefonon, amióta 10 kb-ra tették a számlázási egységet és többszörösére emelték a forgalmi díjat. Most a legkisebb e-mail elküldése is 10 Ft-ba kerül. Na, ennyit nem ér, más normális csomagja adatforgalomra nincs a Pannonnak. A Napi jegy napi használatban megint rohadt sok, a 100 megás csomag szerintem majd 2000-ért is sok, főleg úgy nézve, ha havi szinten a 10 megát nem haladná meg az adatforgalom.
    Szerintem éppen iylen megfonolásból nincs 10-20 megás csomag 2-300 Ft-ért, hogy aki csak levelezésre használná a telefon mail kliensével, az vagy startozzon, esetleg a Napijeggyel szarakodjon, de ha már egy hónapban 10 napot használja, akkor jobban megéri a 100 megás csomag. Nekem meg az éri meg jobban, hogy egyáltalán nem használom, meg gondolom még nagyon sokan mások sem.
    Nézd meg a telefon adatforgalom számlálóját. Abból kiderülhet, hogy volt-e wap használat, vagy az e-mail kliensssel lett-e levél elküldve. Mert az is beleszámít az adatforgalomba.

    [ Szerkesztve ]

    Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

  • okib4100

    aktív tag

    válasz D@ni88 #3525 üzenetére

    Ez a probléma, h ezek a havidíj nélküli internet szolgáltatások a pannonnál (és lehet a T-nél is) kérdezés nélkül aktiválásra kerülnek. Onnan lehet felismerni (legalábbis P-nál), h az aláírt szerződés mellékleteként a szolgáltatások listájában ott szerepel. Én ha vettem valamit náluk, akár saját akár cégre, az volt az első, h aláírás után kikapcsoltattam a szolgáltatást. Sok embert sajnos nem tudja miről van szó, és sikerül lehúzniuk eme trükkel (az amúgy inkább a parttalan hőbörgésről elhíresült terminálon ez konkrétan egy jogos panasz volt, amikor vkinek tudtán kívül aktív volt ez a cucc, és vmi telefon frissítés 43000 ft-ba került :( )

    Ps. személy szerint nekem van egy normál t-s kártyám, amit csak netre használok (de nem net tarifacsomag, hanem sima 3gb-os net szolgáltatással), ha időnként kell net, akkor belerakom egy erre alkalmas mobilba. Külön netet mobilra én se vennék.

    2009. március 8.-án 0.00 órakor a fórum használatát befejeztem.

Új hozzászólás Aktív témák