Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Davidoff91

    aktív tag

    válasz gyiku #6605 üzenetére

    Nem tudom ,hogy mi a probláma az árult készülékekkel, sok "bejövős" telefont árulnak (jó, nincs iPhone, "óriási érvágás":U). Azzal egyetértek, hogy drágák, ezért én is szoktam sírni. Szerintem az előfizetések kidolgozás/ráncfelvarrás alatt vannak, mert tényleg kevés van belőlük, illetve ár/érték arányban elmaradnak valamivel a T-mobile mögött, ezt is aláírom. Én mondjuk szeretem a Pannont/Djuicet, mert tényleg ha bármi van, segítenek, ráadásul azonnal, nem olyan töketlen/nem törődöm bagázs, mint a T-home/T-mobile (saját+ismerősök tapasztalatai). Djuice-al ráadásul én fiatalként jól is jártam, mert pl én havi 3000Ft-ra vagyok korlátozva (nem vagyunk szegények, nem ez az oka), ilyen összeg mellett nehéz értelmes előfizetést találni, de a Djuicenál a Számlás 20 több, mint frankó (reklám hangzott el:DD ). Ha elégedetlen vagy, akkor meg válts szolgáltatót, mást nem nagyon tudsz tenni.:)

    [ Szerkesztve ]

    Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

Új hozzászólás Aktív témák