Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sayuar

    őstag

    válasz polonic #32550 üzenetére

    Megpróbálom leegyszerűsíteni a mai vitánkat:
    1. a telenor és a telekom árat emel, a vodafone (még?) nem
    2. kifejtem, hogy szerintem nagyon drága Magyarországon a mobil telekommunikációs szolgáltatás, és felhozok egy külföldi példát azért, hogy szemléltessem, semmi nem indokolja Magyarországon az ismételt (10%-os) áremelést, hiszen szomszédunkban a hazaihoz hasonló tartalmú szolgáltatást 1/10-ed áron kapnak.
    3. hangot adok annak, hogy a magyar 900%-os felárat nem lehet megmagyarázni: nem igazolja sem a különadó, sem a telekomadó, sem a bérek, semmi sem.
    4. ha eddig megérte szolgáltatni + 4G-t építeni a telenornak/telekomnak a régi árakon, akkor július 1-jével ezt miért ne tudnák tovább folytatni?
    5. a telenor arra hivatkozva emel, hogy 4G-t épít. Könyörgöm: máshol Európában is építenek 4G-t, mégse nem emelnek. Tovább megyek: a digi romániában most építi a 900MHz-es állomásait, ennek ellenére 40%-al csökkenti az árat.

    Lehet csűrni-csavarni a dolgokat, de ettől függetlenül a fent leírtak nem vélemények, hanem tények.
    Részemről ezzel befejeztem.

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    válasz polonic #32550 üzenetére

    Hagyd már abba ezt a "bőgést", meg rinyálást, mert a másik fórumozónak van mindenben igaza, kiszabott unalmas, hogy az érdemi "revansod" egy hisztis p..csa eszével ér fel. Mielőtt rákérdeznél, nem cimborám, meg nethaver ilyesmi, egyszerűen olyan tényeket írt le ésszerűen, ami igaz.

    De csak folytatod itt oldalakon keresztül a hisztizésed, meg PÜ-t akarsz bemásolni, a neve pont ez Privát üzenet, senkinek, semmi köze, hogy privátban ki-kit k anyázott, azért privát. Normális vagy te? Nem hiszem...

Új hozzászólás Aktív témák