Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarkByte

    addikt

    válasz #79335424 #32230 üzenetére

    Igen, FDD-LTE, elírtam.

    Én azért választottam egybe router-t mert nem volt kedvem a stick + router kompatibilitással malmozni. A múltban ezzel sem volt jó tapasztalatom. De most már látom hogy nem volt jó döntés a D-Link. Majd lehet meg is próbálok váltani csak kicsit meguntam most a legózást ezzel. Úgy jártam hogy a router megjött közel egy héttel előre (nem a Telenor-nál vettem, nem akartam sim lock-ot) mielőtt ki bírtam próbálni a célhelyen (nyilván jól lefedett helyen megnéztem hogy működik de a fene se gondolta hogy ilyen gyenge a rádiója) így már esélyem nem volt boltba visszavinni :( Elszenvedtem vele két hétvégét mire nagyjából stabil a kapcsolat. Szüleim használják és sajnos ők nem nagyon értenek hozzá, nyilván ha elmegy a net akkor kb. a ki/bekapcsolás szintjéig tudnak bármit kezdeni a router-el.

    vatomi: nem tudom hogy csinálod, lehet hogy 4G-re gyorsabban feltalál mint 3G-re. Majd egyik hétvégén levideózom mennyit kínlódik. Szerintem az első percben még a modemet se kezdi el inicializálni, csak az ethernet portokat és WLan-t. A strength ikon csak azután kezd el villogni. Firmware van rajta egyébként frissítve, de gyárilag sem volt rajta túl régi.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák