Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz szabogabor10 #31895 üzenetére

    Vagyis a szolgáltató hozzáállásában kéne bíznom, hogy "necces" helyzetben meghagyja -e a roamingmentességemet. Ez már önmagában sem egyenlő azzal, hogy a "Voda a Red -nél eltörölte" a roamingot. Ha eltörölte volna, akkor nem lenne mit elbírálnia a jogosultságomon.
    Az én szememben a hazai szolgáltatók között annyi a különbség, hogy az egyik sunyibb és kutyaütőbb, mint a másik. Kizárt, hogy én a legcsekélyebb mértékben is bízzak bármelyikben. Abban sem vagyok biztos, hogy ha nem vagyok rá jogosult, akkor nem számlázzák ki. Az én esetem szélsőségesnek tűnik, de nagyon is valóságos. Sokat utazom, de nagyon keveset telefonálok/SMS -ezek. Viszont a külföldön is felhasználható 4GB az nagyon jó lenne. Jelenleg ez a feltétel:

    "...használata során a külföldi, magyarországi hívószámokra irányuló használat nem haladhatja meg a belföldi használat kettő havi átlagát, továbbá számlázási ciklusonként minimum egy hazai tranzakciót (pl. hívás, SMS stb.) kell indítani, illetve kezdeményezni a Szolgáltató belföldi hálózatáról."

    Előfordulhat, hogy külföldről 20db kimenő hívásom lesz, ami meghaladja az itthoni, 15db -os átlagot. Bár nem világos, hogy "használat" alatt a hívások darabszáma, vagy időtartama értendő, vagy a forgalmazott adatmennyiség, de ha emiatt a piti, 5db belföldi hívás hiánya miatt nem teljesül a feltétel és úgy döntenek, hogy kiszámlázzák a roamingot, akkor 60Ft/100KB alapon, kb. 2,4 millióról indulna a vita. Ekkora a rizikófaktorhoz nekem a jelenleginél "kicsit" nagyobb bizalom kéne.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák