Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mac!

    aktív tag

    válasz Viktor0610 #2266 üzenetére

    Csak [ebből] gondoltam, hogy nincs teljesen kiszolgáltatva a szolgáltatójának. (Hogy ez milyen jól hangzik. :DDD )

    "Amennyiben valaki a jelen módosítást nem kívánják elfogadni, úgy az Eht. 132. § (4) és (5) bekezdéseiben meghatározott jogokkal élhet."

    Viszont kicsit utánaolvasva ismét csalódnom kellett a naivságom miatt. :(
    Még egy okkal több, hogy ne írjak alá soha hűségszerződést. Bekopizom, hátha érdekel mást is. Bocs a hosszú hsz-ért.

    (4) Ha a szolgáltató az általános szerződési feltételekben meghatározott esetekben jogosult az általános szerződési feltételeket egyoldalúan módosítani, köteles a módosításról a hatálybalépését megelőzően legalább 30 nappal az előfizetőket e törvényben foglaltak szerint értesíteni, az előfizetőket megillető felmondás feltételeiről szóló tájékoztatással együtt. Ebben az esetben az előfizető jogosult a módosítás tárgyában megküldött értesítést követő 8 napon belül a szerződés azonnali hatályú felmondására.
    (5) Amennyiben a módosítás az előfizető számára hátrányos rendelkezéseket tartalmaz, az előfizető az értesítéstől számított 15 napon belül további jogkövetkezmények nélkül jogosult felmondani az előfizetői szerződést. Nem mondhatja fel az előfizető az előfizetői szerződést ilyen esetben azonban akkor, ha kötelezettséget vállalt arra, hogy a szolgáltatást meghatározott időtartam alatt igénybe veszi és az előfizetői szerződést az ebből eredő kedvezmények figyelembevételével kötötte meg, és a módosítás a kapott kedvezményeket nem érinti. Amennyiben a módosítás a kapott kedvezményeket érinti, és az előfizető felmondja az előfizetői szerződést, a szolgáltató az előfizetőtől nem követelheti a szerződés felmondását követő időszakra eső kedvezmény összegét.

    T-től jöttem át a Pannonhoz, pont a kedvező percdíjak miatt, de az már vicc, hogy Vodánál egy kártyás csomaggal jobban járnék (és fogok is), mint most a Pannonnál az előfizummal, pedig egy tizest minden hónapban náluk hagyok. Az, hogy a barátnőmet megszívatták egy teljesen más ügyben, csak a végső lökést adta meg...

    Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

Új hozzászólás Aktív témák