Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SimonYana

    addikt

    válasz club1 #20961 üzenetére

    Így ahogy mondod! Még jó hogy letudtam lépni tőlük!
    A flottákat nem ismerem , de egy biztos! Igaz , hogy 14-et fizetek (mindég is fizettem 12-15 ezret , akármilyen csomagom volt) , de most nem kell néznem kit és mit hívok! A családom is 200-km-re van tőlem és nem kell őket is csesztetnem , hogy variáljuk meg , hogy olcsóbb legyen. Megcsörgetnek , én visszahívom őket! Eszembe jut és beszélek velük egy félórát! Sokféle csomagom , volt , régen Vodás is voltam a vöröskereszt csomagban , ami most már megszűnik , ha le jár a szerződésed , de ugye nincs mindenki abban a csomagban akivel beszélek! Így most nem kell variálnom!
    Persze , ha ezt megadja a Telenor is nekem és korrekt és nem tájékoztat félre , akkor maradhattam is volna!
    Minden csomagnak a fele a Telenornál csak hálózaton belül beszélhető le! Nos nekem minden hónapban így volt kifizetve több mint 4000 Ft , mert senkit nem ismertem aki Telenóros! :W
    Asszony semmit nem telefonált a 3500 Ft-ból , mondom vegyük eggyel kisebbre , mert még az is pénzkidobás . Nem lehet! Az csak mit tudom én kiknek van! Jó akkor azt el is döntöttem ott akkor , hogy tuti feltöltős lesz! Nem is próbált megtartani! :W Teljesen ki van a lóvéjuk , vagy mit tudom én , mert egyáltalán nem próbáltak olyat ajánlani , amivel maradhatnék!
    Régen a T is ugyan ez volt! Akkor ajánlotta fel a kedvezményt , mikor már 5 számból a 3.-at vittem a Vodához! Mondtam köszönöm! Már későbánat! :DD
    Mikor Öcsém a platinával , mondta kell még 2 előfizetés (De csak előfizetés) , akkor ők azt mondták 5000 Ft / kártya! Akkor szevasztok ! Mondom Ti így értékelitek a 15 éves előfizetőt! Még egy kártyát sem adtuk ingyen?
    Virágzik a hazánkban a Busines! Szerintem sehol nincs ilyen drága a mobil szolgáltatás! De lehet tévedek! :))

    [ Módosította: Qru ]

    ® SimonYana ®

Új hozzászólás Aktív témák