Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vangelis

    nagyúr

    válasz randras #19004 üzenetére

    Szerintem mi csak tapasztalatból és a kommentekből vonunk le következtetést.

    De eddig még csak a telenor próbált engem is hülyére venni az áremelések idején.

    @@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

  • asdf_

    veterán

    válasz randras #19004 üzenetére

    Nezd, ha lett volna egy barmilyen iranyban lebeszelheto mondjuk red bull csomagod havi 7-8 ezerert, majd kitalaljak, hogy ezentul ennek felet halon belul, masikat csak azon kivul beszelheted le, igy tobb honapig 12-13 ezres szamlad lesz, mig vegre a kozfelhaborodas okan ebbol valamennyire visszakozik a szolgaltato, vagy mondjuk ugyanez ceges tobb elofizeteses csomagnal, megfejelve azzal, hogy az eddig masodpercalapu csomagod elso perce ezentul percalapu lesz (hello mobilparkolas, hello hangpostara futas), meg mondjuk meg kiegeszito havidijat is fizethetsz (megfejelve ezt esetleg azzal, hogy ezen modositasok bevezetese es bizonyos csomagok eseten reszleges visszavonasa kozott eltelt kabe fel evben pont lejart a huseged, es kenyszeruen csomagott valtottal, ami viszont az eredeti tarifacsomagodban levo modositasok utolagos modositasa utan mar kedvezotlenebb, mintha maradtal volna a seggeden ugyanabban a tarifacsomagban (es hozzateve ehhez az egeszhez meg azt, hogy ezek a modositasok, plusz fizetendok a telekomado apropojan kerultek kepbe, amde az, amit veled pluszban kifizettet a Telenor, es az, amit tenylegesen ki kene fizetned a telekomado tarifaja alapjan azok kozott oriasi elteres tatong -gy.k.: a szolgaltatod csunyan lehuz-), akkor te nem fikaznad szarra a szolgaltatot? Meg akkor is, ha epp tovabbra is ugyfele vagy?
    (az ugyfelszolgalat totalis leepuleset meg mar meg sem emlitem)

Új hozzászólás Aktív témák