Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lugosi

    MODERÁTOR

    válasz Fütyesz #1368 üzenetére

    Ezzel is nagyobb az akciós kínálat. :((

    Nem értem a pannont. Megnéztem most az új akcióikat. Feltűnő a különbség. A vodafonnak van 50 akciós kártyás ajánlata, a pannonnak 27, ebből nagyon sok már nagyon régi, újak irtó rég nincsenek (se 510, se 610). Úgy ügyfelet ezzel lenne nagyon könnyű szerezni. De hát ők tudják.

  • Sior84

    csendes tag

    válasz Fütyesz #1368 üzenetére

    Hi!
    Te még jól jártál!Én felhivtam a 1220at,először azt mondták nem is tudják felhívni a bemutatótermeket,aztán már majdnem könyörögtem mikor végül sikerült.Azt mondták hogy van a debreceniben biztosra, majd miután 50km-t kocsiztam érte közölték hogy nincs és nem is volt már jó ideje!(mindez két hete volt).
    Másik kellemes meglepetés hogy a Nyírplázai hivatalos pannon kereskedésben mikor érdeklődtem a kifutó termékekről az ügyintéző, közölte hogy nem is tudja mik azok a kifutó termékék és hogy a pannon honlapon nem tud ijen listát!Fő a tájékozottság! :(((
    Ezen felül azt sem tudta megmondani, hogy a kifutókra van-e a beszámitás kedvezmény, a használt mobilos! :((
    És úgy beszélt velem mint egy nemkívánatos féreggel.
    És hogy miért nem megyek a helyi főképviseletbe(nyiregy)?Bezárták a régit,az új helyen meg ezer ember várakozott az ünnepek előtt.Egy darab mobilt nem lehet kézbe venni, bezzeg a trémobil...20 méterrel vannak odébb 10x nagyobb helyen tele kiprobálható cuccokkal..
    3 előfizetésem van a pannonnál a saját nevemen (a család összese),és vagy 8 éve vagyok náluk.
    Az még hagyjám , hogy az áraik,és akcióik olyanok amilyenek, de legalább legyenek normálisak.
    Amugy imádom ahogy kényeztetik a vásárlóikat! :DDD :DDD

Új hozzászólás Aktív témák