Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Throme

    veterán

    válasz rekid #43399 üzenetére

    1., A b/f fókuszra ma már van azért néhány gyógyír. A beépített af tuningon kívül a szerviz is foglalkozik ilyennel, aztán a sigma, és tami frissebb obijait dokkolóval is be lehet állítani, valamint egy két újabb váznál megjelent az automata af tuning (d500-nál, meg d7500-nél pl ilyen van, igaz ezek nem ff vázak).
    Aztán külsős cégeknek is létezik fókusz beállító szoftvere.
    Igen, ez mind macera, és a milc a legjobb megoldás erre, mert ott egyikre sincs szükség, a felsoroltak közül...
    Sonynak viszont van lépés előnye.

    2., Neked legyen igazad! Szerintem igazán jöhettek volna egy ilyen megoldással, mármint aps-c vonalon. A 3 kategóriából lehetne egy, bár nem ismerem a belépő és haladó váz eladásokat...
    Magam részéről, ha lenne aps-c milc nikonból, akkor se rohannék vásárolni, max ha tönkremenne a mostani, és nem érné meg javíttatni.

    3., úgy tudom csak nikon F bajonetthez jön az adapter, mivel a nikon milcre alapból egy teljesen új kell.

    4., Nem tudom a világ jobbik felén milyen a szerviz, de az ittenit nem biztos, hogy nehéz lenyomni, szóval itt nem biztos, hogy van különbség, ahogy írod is.

    Persze kiderül hogyan fogadja a piac, én feltételezek némi bizonytalanságot, lásd nikon 1 pár éves szenvedése. Tudom más kategória, más a vásárlóközönség...

    ja és "Ez nekem kicsit "Nikon monnnyon" le indoklás volt.." neeem csak szimplán negatív, mert én negatív vagyok ám! :B megmondták ez kérem....

    Azért várom a fórumokon a tapasztalati hozzászólásokat, ha eljön az ideje...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák