Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fanti

    addikt

    válasz forceberg #33195 üzenetére

    Hát, mondjuk ezzel vitáznék!

    Én szenzor hotpixel kimeppelésre, és teljes tükörakna tisztításra küldtem be Nikonékhoz a gépemet, mattüveg alatti szutyok és szösztengerrel, mattüveget itthon meg is sikerült karcolnom egyszer.....
    A költség 17.5k volt, ebben benne volt a pixelmap, a tükörakna tisztítása (szenzor, tükör), mattüveg cseréje, és előtte a mattüveg alatti LCD letisztítása is (ez itthon sehogyan sem akart összejönni nekem).
    A kereső gyári állapotú lett, ugyanúgy a szenzor is! Azaz tökéletesen tiszta!

    Csak a szenzortisztítás számít garanciálisnak (ingyenes), semmi más tisztítás nem az!

    Mindenkinek javaslom az otthoni tisztítást igy végezni:
    Ha szenzor/tükör a retyós, akkor arra vagy öt perc körtepumpa után Lenspen SensorClear, igény szerint ismétlés. Vagy Nikon szerviz.

    MATTÜVEGHEZ SENKI SE NYÚLJON, CSAK PORMENTES KÖRNYEZETBEN ÉS MŰANYAG CSIPESSZEL!
    DE KIZÁRÓLAG AKKOR, HA NAGY A RETEK A KERESŐBEN ÉS ZAVARÓ IS!

    [ Szerkesztve ]

    GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

Új hozzászólás Aktív témák