Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gV

    őstag

    válasz HSM #3781 üzenetére

    mivel az új EE-k is D0-sok lesznek és máris új 3dmark05 rekordot állítotak fel a 975-el, a 920-nak is javulnia kell ezekután tuning terén

  • Zájec

    veterán

    válasz HSM #3781 üzenetére

    azért 3.8ghz feletti QPI link elérése nem egy átlag feladat , ezért vannak az esetleges külömbségek , valaki addig piszkálja mig megcsinálja... nem is proci tuningolhatóságán múlik itt a dolog , inkább a beállitás határait súrolják...
    Én meg úgylátom nincs itt szórás , viszonylag egyformák itt a procik...

    az új steppingel kapcsolatban meg nem az volt az eddigi tapasztalat hogy az új rosszabul menne mint a régi , inkább forditva...

    a hütéssel kapcsolatban....::
    én is igy vagyok a gyári kúleral, csak a Prime alatt jön meg a hangja....
    amúgy 1100-1200 környékén pörög igy nem hangos...
    a Mugen2-vel kapcsolatban meg pont az szimpatikus ami neked nem tetszik...
    ha nem szükséges a leszoritó , akkor inkább szedjük le róla... meg ha megnézed azért volt szükség a biztosabb és jobb új leszoritás kialakitására, egyrészt a jobb hatásfok miatt , másrészt a talp felett van még egy kisebb borda, igy a talpat felülröl leszoritó megoldás nem volt lehetséges , ezért azt mellözve, oldalsó átmenö leszoritásra volt szükség... ehhez meg felesleges és útba is van a leszoritó...
    inkább úgymondanám hogy a SCYTHE megoldotta , elég jól ,mondhatni kitünöen ezt a felfogatási dologot.... mig a többiek csak kiadtak hozzá egy nagyobb lyuktávolsággal rendelkezö keresztleszoritot... ehhez nem kellett nagy tudomány . odébrakni 3mm-el a lyukakat....

Új hozzászólás Aktív témák