Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Sefi84 #20946 üzenetére

    Procifőzésre használj LinX-et! :)
    Sajnos azt pont nem érted el, amit akartál, azaz nem nézted meg, mennyire melegszik, mert előbb lekapcsoltad, ami persze értelmes döntés volt, csak a teszt értelmetlen így. ;)

    AirBooms: Ki lehet kapcsolni, hogy visszavegye, persze akkor még melegebb lesz.

    LinX-ben az a jó, hogy leterheli a procit, nálam még sosem vette vissza a turbót. Egyébként IBT sem, pedig az jóval kevésbé terhel.

    Akkor az ASRock egy remek Premium lap, amennyi mindent kiír. :) Everest ki sem tudja olvasni a jó részüket.

    DigitXT: 90°C tudtommal nem gáz még a procinak, az már más kérdés, hogy max. tesztre vállalja be az ember; szerencsére jó léghűtéssel (és persze a már említett határokon belül) ennyire nem megy föl. Mondjuk az már más kérdés, hogy egy-egy alaplap hogyan reagál az "izzó" procira, ahogy egy túl forró VGA is meg tudja dobni a környezete hőmérsékletét.

    subaruwrc: Akkor is kell, hogy kapj rá gart, ha nyerted! :Y Én anno nyertem az OKI nyomtatómat, ahhoz is kaptam gart. Számla persze nem volt, de az nem is kell a garhoz. Mondjuk jó kis nyeremény, amellyel ennyit szívsz... :U
    Végül is akkor mit cserélnek? :F

    Keldor papa: Kötve hiszek a "silent solution"-ben 9 ventivel... Maga a TY-140 jónak tűnik, és a "süni-lap" sem semmi.

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák