Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz RI/OS #17788 üzenetére

    A kondi a fesztől nagyon hamar kinyúlna, de olyat tesznek fel, amik bírják. ;) Az elkó kondinak a meleg az ellensége, +10 fok = fele élettartam, tartják a szakik. Bár az ilyen fesz általában nem jár meleg nélkül... ;]
    Amúgy sajnos jogos a panasz a kondikra... Rengetegsok P3/P4-es gépet anno kondiztatni kellett (kb. 70%-ukat), mert sorra nyúltak ki rajta 3-4 év intenzív használat után.... Én szeretném ezt a gépet tovább megtartani, kondiparák nélkül, lehetőleg.... :U

    (#17789) katt777: Senki nem kényszerít rá, hogy tuningold. A lap pedig nem jelzi elfogadhatónak, egyszerűen nem dolga visszszólni.... :U (Tudtommal pont az Intel kérte a lapgyártókat, hogy pirosítsák be a durva feszeket, hogy kevesebb proci menjen gajra gariidőben.... Csak azt nem tudom egyébként, miért olyan nehéz megérteni, hogy a user hibájára miért a lapnak kéne felhívni a figyelmet.... Komolyan, ez a rózsaszín világkép.... A kocsid is rántsa vissza az útra a kormányt, ha árokba akarsz hajtani Pl. egy szembejövő elaludt kamionos elől? :U

Új hozzászólás Aktív témák