Új hozzászólás Aktív témák

  • Zájec

    veterán

    válasz #97544192 #5041 üzenetére

    uuhhh , ez a válasz azért meglepet kolléga... :U abszolút nem ezt a hozzáállást vártam töled , amikor én probálok a te problémádra megoldást keresni , mindezt a saját szabadidömböl , ingyen és bérmentve..... bár ha azt nézem hogy milyen lelkiállapotba vagy és mennyit szintkozodsz itt a topikban is , lehet hogy a végén még megértelek és nem veszem sértönek a megnyilvánulásodat..... :U

    a megoldás az hogy hangnemet váltasz! , és katonásan kezdesz el viselkedni , nem pedig úgy mint egy hisztis kamaszlány... ;]

    "Zájec, vannak dolgok amiket nem tudok, de azért nem kell hülyének nézni... Tudom, hogy mi az alap beállítás,"

    az nembaj ha nem tudsz valamit , azért van a topik , itt tudsz olvasni , informálodni..
    senki nem néz hülyének azért mert valamit esetleg nem tudsz, inkább azért ahogy ezt az egészet elöadod...

    én is meg szacsee kolléga is elmondta mik a megoldási lehetöségek a problémád megoldására, világosan , egyértelmüen leirtuk milyen lépésekben kell gondolkodni...

    vagy leirod pontosan és tárgyilagosan a problémát ha ez nem megy akkor ne húzd tovább a dologot , ne is tegyél emlitést a problémádról ilyen stilusban , se a proci se a lap topikjába, söt ! sehol se... :N

    ezen h.sz leirását is gondolkodtam , hogy megtegyem e,, van e értelme foglalkozni segiteni neked, vagy inkább rádhagyni ......

Új hozzászólás Aktív témák