Új hozzászólás Aktív témák

  • ThodEE

    őstag

    válasz lajosx #24745 üzenetére

    Szia

    Nekem 930asom van, és nagyon sokat szívtam vele mire minden elindult, már tápot visszaküldtem gariba, teljesen kivoltam, mert a gép csak úgy lekapcsolt/nemtöltött be stb.
    De visszaküldték H a táp hibátlan, és télleg, barátaimnál (3gépben is tesztelve tökéletes volt)
    Kaptam kölcsön tápot, egy !kisebbet! avval meg ment tökéletessen minden és nekiálltam tuningolni a kis táppal, szépen beállítottam a feszültségeket, 4GHz en hajtottam, és gondoltam H megint megpróbálom a régi táppal, és lám ment, csak néha kékhalál, mivel tuning közbe észrevettem H ha QPI fesz alacsony akkor csinálja, emeltem rajta, és azóta kifogástalanul megy :C Csak saját tapasztalat, nemtudom miket próbáltál, de CPU,QPI feszeket próbáld meg feljebb állítani. Nálam a Giga lap sokat droppol, 1.325re a lap 1.280at kap, érdemes próbálkozni;)

    (Egyik szervizben meg állapították H a tápon a hibás és azért kapcsol le,mégis mai napig tökéletes,sokkal hosszabb a történet de sztem ennyi a lényeg )

    [ Szerkesztve ]

    http://picasaweb.google.com/116647084346941867867/1155?authuser=0&feat=directlink

Új hozzászólás Aktív témák