Új hozzászólás Aktív témák

  • MPowerPH

    félisten

    válasz ffodi #23956 üzenetére

    Hát, nem csoda, hogy erősebbnek érzed, mivel az alapórajele az magasabb egy pöppet a 860-asnak. Egyébként ugyan azt tudják azonos órajelen, nincs közöttük különbség, szóval csak képzelődsz. De megnézem, mikor fogsz munkára fogni egy 860-ast 4,4Ghz-n vagy akár 4,2Ghz-n emberi feszek mellett Ht-val, stabilan. :) Ami a ramos kérdés meg elég nonszensz, így nem szokás összehasonlítani. Egy X58-as rendszerben is akármelyik proci tudja a 3600-as Uncore -t gond nélkül, ez máris 1800-as ramórajelet jelent. Az én mezei 1600-as moduljaim is tudják CL9 -ben az 1900MHz-t, pedig azok tényleg nem nagy extrák.
    Mondjak 1800-on CL9-ben T1 alatt everest értékeket? ;] Mondanék 2000-en is, de sajnos ezek azt már nem bírják.

    Lacc88: Azért az Ascrock Extreme, mert jó kis lap az, már volt szerencsém. Nekem azért nem Asrockom van, mert több pénzt tudtam szentelni alaplapra, és volt 2db SAS winyom amiket használni szerettem volna. Tudok én 1600-as tri kittet 33k-ért is. Ha utána számolsz. 4Gb 22k, 6Gb 33k. Ebből nálam az jön le, hogy csak a plusz 2Gb-ért fizetsz, maga a 4Gb nem lenne drágább.

    [ Szerkesztve ]

    Don't Tread On Me

Új hozzászólás Aktív témák