Új hozzászólás Aktív témák

  • Comedian

    csendes tag

    Nos uraim meg érkezett a gép.

    Első sorban nem emeltem rajta semmit. Alap beállításokkal ment + HT. Így kb 40-50°C körül mocorgott alapjáraton. Majd feltelepítettem az Smart6-ot. Itt 3 profil közül lehet választani (140x21, 150x21 és 160x21-es bicikli típusokból :) )

    Gondoltam hátha bírja a 160x21-et HT-val ja és még engedve volt a turbo is tehát 160x22-en pörgött teszt közben. El is indítottam egy Cinebench 11.5-öt. Ahogy elkezdett dolgozni a proci mint a szél felment 90°c és emelkedett, ezt már nem váltam meg inkább gyorsan kiléptem. Az kéne még hogy kimenjen belőle a füst és még a gari is ugrik. Ezért inkább választottam az egyel szerényebb megoldást 150x21 (turbo miatt: x22)+HT. Ezzel tesztelgettem így már szépen lefutottak a dolgok és talán a legmagasabb hőmérséklet 86°C volt. Így alapjáraton 50 és 57°C között rohangál, persze kihasználtság függő. Ez nekem picit soknak tűnik. Ezért kérdezem a tapasztaltakat, hogy szerintetek ez így mennyire veszélyes? Esetleg mit módosítsak rajta? A hűtő sajnos a Freezer lett, mert már nem lehetett visszamondani a rendelést :(

    Előre is köszönöm,
    Comedin

Új hozzászólás Aktív témák