Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Qru #20282 üzenetére

    Most 2XSWIF120P 1100RPM körül (de 4GHz-en megy a proci videokódolás miatt, mert így csak 7-10 perc), de volt AC12PWM, anno tavaly nyáron 1100RPM-es egyszerű CM 12cm volt.

    HSM: 19k/17k/22k és 44ns gyorsabb. Nálad egyébként sztem az időzítések miatt ilyen jó az 1200MHz, mert alapból az én RAM-jaim lassabbak ezen a sebességen.

    BMW001: Komoly Z600-fóbiád van. :P Továbbra sem hiszem, hogy az a -3-4°C földbe döngölés lenne (és megérné a +60% árat), a Corator-t meg nem szidta senki, az látszólag tényleg megéri. Kár, hogy HT OFF ment a teszt.

    priti: Hát nálam minden gyorsabban megy gyorsabb procival, tömörítés és videokódolás is. Ezzel együtt tény, hogy a leglassabb adatkezelő a HDD.
    Hát, a szar telepítő az egy dolog, ha az ember 1 lemezre összetömörített warez-játékkal kezd, számítson rá. :DDD
    Mi a fenére nem elég 2TB? :Y Nálam egy 800GB-os partíción elfér a több száz, kazettáról átkódolt videofilmem, több ezer, szintén kazettákról és CD-kről átkódolt zene veszteségmentes WMA-ban, és még hely is marad 300GB. Szemét nálam csak a 20GB-os rendszerpartíción fordul elő, amit rendszeresen pucolok; és a töredezettség-mentesítés sem árt, mert minél töredezettebb a vinyó, annál többet fog tekerni. Nálam pl. nem nagyon teker/kerreg.

    dime27: Csak tudom, hány °C van a szobámban. :N (Nem panel.) A mérések ott vannak a honlapomon és logout-on (Z600, Hyper 212+). Ja, perszen nálam is HAF932-ben van a cucc. :DDD A proci akkor melegszik fel sokkal jobban, ha átlépi a határértékét, pl. ha 125W-ot tud lehűteni a hűtő (persze ez függ a blokktól és a ventiktől is), akkor 126W-tól már egyre melegebb lesz, nem fog visszahűlni folyamatos terhelés alatt. A 2 SWIF 1700RPM-et tud, és a Haf ventijei is mehetnek 700RPM-en 500 helyett (ill. be lehet kapcsolni a felsőt) szóval továbbra sem tartok a kánikulától. :)

    Sefi84: Azok az idle hőmérsékletek 4GHz-en is teljesen normálisak. Tudom, mert ugyanott vagyok. A jó hűtés nem "idle" mutatkozik meg, hanem a terhelés növelésével.

    jeni: ASRock X58 Extreme, v. esetleg Extreme 3, ha USB3 és SATA3 kell. Nézd meg a topicját, nincs vele semmi gond (ráadásul teljes értékű a CFX-e). Nálam 4GHz és 2200BCLK is stabil benne. Ezeket a GB-okat és az MSI-t én kerülném.

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák