Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PepeDon

    tag

    Ide írok bár nekem a gondom egy bogárka. Igen bogár. Úgyanis a tft-mbe beköltözött valami pókféle (vagy oda született). Nem , nem hülyültem meg tényleg van valami ami végigmegy a monitoron (természetesen belül) és amerre megy csak egy kb.:2x2 szürke pixel 'mászkál'.
    Írtam a boltnak (Edigital), írtam a legközelebbi szervíznek, de semmi. A monitor még garanciális, csak nem tudom erre csinálnának-e valamit. Felküldeni pestre a monitort, egy kicsike bogár miatt kicsit idegesítő.

    Kérdesem az lenne, milyen belső felépítése van egy tft-nek, és mire kellene figyelni, ha szétszedném? A monitor Samsung 940BW. Ha esetleg valaki már 'barkácsolt' , akkor szívesen venném a segítségét.

    Elk*rni nem akarom, de egy k*cs*g pók nehogymár engem szivasson, hogy járkál ide-oda.
    Egyébként egy már volt (pók, vagy akármi), azt szerencsésen 'szétnyomtam' majdnem a monitor közepén, úgyhogy mostmár 'takarítani' kellene.

    Ui: most is itt járkál a szövegdoboz mellett. áááárrrgghh

  • PepeDon

    tag

    Kicsit utána néztem ennek a 'rétegrendnek' a moncsiba. Marad a szervíz, csak nem tudom, hogy ott csinálnak-e vele valamit. Végülis nem az én hibám, hogy bogárparadicsom lett a monitorból. Mostmár csak egy csere készülék kell (persze valamelyik havertól nem a cégtől :) ), meg ezt a garancia kérdést egy kicsit tisztázni.

Új hozzászólás Aktív témák