Új hozzászólás Aktív témák

  • chosa91

    aktív tag

    Üdv!

    A problémám a következő volna:
    Adott LG W2486L típusú 24"os full hd led monitor.
    Tegnapi nap nagyban játszogatok, a monitor kb reggeltől volt bekapcsolva (auto monitor kikapcs van 5perc után) és egyszer csak a csatolt képeken láthatót produkálta egy, a monitor teljes magasságával megegyező függőleges 1px széles csíkot húzott nagyjából a monitor közepe tájékán élénk magenta színnel.
    Először egy monitor ki-be kapcsolással próbálkoztam, ekkor kiderült, hogy nem a játékon belül, vagy a driverrel van a gond, mivel a monitor beköszönő képernyőjét is keresztbe húzza ez a "rém".
    Ekkor először tompán tenyérrel megnyomtam a monitor közepét relative gyengéden és eltűnt...
    Ma 30 perccel a gép bekapcsolása után ismét játék közben produkálta. Próbáltam a megelőző napon bevált módszert, de nem jártam sikerrel, ekkor kerestem dead pixel mentesítőket is amelyektől már kis híján epilepsziás rohamot kaptam, majd úgy hagytam egy órán át de az eredmény változatlan.

    Mit javasoltok?
    Szervízben mennyibe fájhat kb egy ilyen eszközölése, mivel egy ITTeni tagtól vettem még tavaly májusában a monitort, viszont azóta a tagot tiltották, a korábbi telefonszámán nem elérhető és már az email címe sem él.

    KÉP1, KÉP2

    "Find something boring, and make it funny!"

Új hozzászólás Aktív témák