Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Moneo #4203 üzenetére

    ez nagyon komoly :))

    kicsit kezdek becsípni, de előtte leírok egy sztorit:
    2008.07.03.-án volt a szülinapom és kivételesen melóztam... mentünk asszonnyal a munkahelyre... (panelban lakunk, kocsi a ház előtt parkol mindig) kb 10percre van a munkahely, félúton egy lámpánál nyávogásra lettünk figyelmesek... először azt hittük, hogy a közelben nyávog valami macska... következő lámpánál megint nyávogás... kicsit furcsa volt... aztán mégegy lámpa... hallottuk megint a nyávogást, elindult a sor, mi is indultunk... asszony vezetett... megint jött a nyávogás, előttünk befékez a kocsi, mi meg fékezés mellett szépen belecsúsztunk... kiszálltunk, a nő is kiszállt előttünk... felmértük, hogy semmi baja nem lett egyik kocsinak sem a rendszámunkat leszámítva, ami kicsit gyűrődött... megint nyávogás... de visszaszálltunk és mentünk a céghez... cég előtt leálltunk, akkor már ideg voltam, kiszálltam, felnyitottam a motorháztetőt és egy macska ült az aksin :) kerestünk neki dobozt, asszony elvitte a munkahelyére, délután meg kivittük szüleimhez falura... nem volt szívünk a városnak azon a felén elengedni, mert telivan kóbor kutyákkal is... azóta lettek kismacskák is, (mert nőstény macskát találtunk)... kb bő 1hónapja... :)

    a képek megvannak az adatlapomon belinkelt blogban :)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák