Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lugosi

    MODERÁTOR

    válasz petipetya #6024 üzenetére

    Lehet egyébként igen, hogy így van ahogy írod, lehet úgy is, meg emígy is. A “vizes” követ is lehet használni később olajos kőként, csak már olajosan használt vagy előolajozott követ nem lehet vizezni. Csak tényleg ahogy rémlik hogy gyerekkoromban az összes kaszakő amivel dolgom volt (sarlót éleztem vele, kaszát azért nem) az olyan olajos és sima volt.

    Épp rakok össze egy rendelést külföldről és láttam hogy van Norton India olajos kő, beletettem a kosárba de még gondolkozok rajta. Igazából tegnap éleztem meg pár cuccot a vizes kövemen és mindig arra jutok mikor azt használom hogy persze vannak más élező cuccok amikkel gyorsabban, kényelmesebben meg tudok élezni dolgokat, de a sima lapos kővel mindent meg lehet élezni ráadásul a legjobban. Az egyetlen dolog vele hogy lustaságfaktor, nekikészülni, beáztatni, folyamatosan vizezni, utána rendet tenni stb - lusta vagyok, nem szeretem. Egy olajos kőnél ez kb kiesik.

    Azon gondolkozok, hogy mekkora hülyeséget csinálok, ha megvárom míg kiszárad rendesen a vizes kő, és utána olajosan használom a későbbiekben? Egy 1000/6000 King kombi kő.

Új hozzászólás Aktív témák