Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ar

    tag

    válasz jookomak #191 üzenetére

    Hello,

    Csak felig tudok egyeterteni :). Tenyleg sokmindenre eleg egy jo nagy es egy kis kes, es valoban, egy 9-12 darabos keszkeszletben tobb olyan dolog lehet amit ritkan vagy soha nem hasznal az ember.

    De, egy 5 reszes keszletben, az emlitett keseken kivul a kenyervagot peldal nagyon sokan hasznaljak mert nem igazan szeretik a finomra elezett sefkeseket kenyeren, peksutemenyeken tonkretenni. A szeletelo is igen jol hasznalhato arra amire kitalaltak, leven az europai szakacskesek pengeje vastag, a szeletelok pedig vekonypengesek, sokkal szebben siklanak halban, sonkaban vagy sutemenyekben, igy ez is nagyon is jol egeszit ki egy ilyen keszletet. Vicces de altalaban a mellekelt fenovas a legkevesebbet hasznalt resze ezeknek, pedig ugyancsak nagy hiba, de akarhogy is, minden adott a pengek karbantartasara is. Feleslegesnek ezt sem latom.

    A tarolas pedig a kovetkezo. Szemely szerint, ha en vennek 10-20e Ft keseket, utalnam oket fiokban, de akar magnescsikon is tarolni (ez csak szemelyes agybaj). Egy tomorfa tarto szamomra nemhogy barmikor szebb, de nem is magnesezi ossze az eszkozoket valamint nincs eselye hogy karcolodjanak a pengek a csikra felhelyezeskor/levetelkor. Igy hogy a gyartotol jon a cucc, messze felette al minosegben minden ikeas vagy akarhol kaphato szornyusegeknek (tudom, mert vegigneztem oket).

    Hat kb ennyi lenne a kiegeszeitesem a hozzaszolasodhoz :). Ezzel lehet egyeterteni vagy nem, de ahogy te is irtad, a velemenyed tartalmaz nemi sarkitast, ezert gondoltam leirni en mit gondolok :).

    -ar

Új hozzászólás Aktív témák