Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FBLLMAG

    senior tag

    válasz gyapo11 #12201 üzenetére

    Ez így van. Az első Leatherman, Victorinox fogóim 20+ évesek. A ház lecsupaszításánál már a Surge is munkába volt fogva. Írtam már, hogy nehezen fértem hozzá a szerszámaimhoz (ágy, sütő, konyhabútor volt a munkaszekrény előtt). További szerszámokat meg nem szerettem volna vásárolni (Narex, NWS, Dewalt, Stanley szerszámaim vannak). A melósokat magukra hagyva, máris javítani valót csináltak. Hosszabítót sokszor kellett javítanom (fogó, csavarhúzó, kés meg van a multikon). Kertben elfakad a locsolócső, drótkerítés javítása, elszáradt ág levágása, vagy csak alma, körte, barack, szilva felvágása, jól jön a multi. Túrán, túrabot vágása, tábortűz mellöl a forró bőgre elvétele, a héten az üzletes leányzónak segítettem az ajtózár cseréjénél (torx csavarok). Szóval jó ha kéznél van ilyen apróság.

    Sima kés, fogazott kés, reszelő, fűrész, konzervnyitó, sörnyitó, olló, 2, 3, 5, 6 mm -es lapos csavarhúzó, keresztcsavarhútó, lyukasztó ár, vonalzó, kombinált fogó megtalálható ezeken a multikon. A SOG a 1/4" -os hagyományos hex bit készletet is képes kezelni. Imbusz, torx, philips, lapos csavarok, de a különböző méretű gólafejeket is képes kezelni. A SOG PowerLock 75 €, a PowerAccess Deluxe a bit készlettel együtt 80 €. Mindig kéznél van 1 szerszámosláda +kés. Megéri?

    A ROXON legújabb multija cserélhető szerszámokkal rendelkezik. A PowerLock esetében is lehet vásárolni kiegészítőket. 3 féle penge közül lehet választani. :D

Új hozzászólás Aktív témák