Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • justmemory

    senior tag

    válasz Dorian #4734 üzenetére

    Vannak ilyenek is, igen; vidéken főleg, mert másképpen viszonyulnak a jószághoz. De lassan változik majd ez is. De kutya és kutya között is van különbség, "felhasználásban" is (bocsesz); találkoztam már ridegtartásban tartott szürkemarha pásztorral, akinek a kutya fogyóeszköz (csak távolról tűnnek cukinak a szürkemarhák), vagy pl. olyan halőrrel, akinek a németjuhász kutyája képzett őrző-védő. Mindegyik kutya más...

    Más - csak hogy kérdésem is legyen -; öntözőrendszer téma: hogy ne égjen ki a fű a jövőben, szeretnék öntözőrendszert. Vettem rainbird van18-as spray fejeket. Viszont, ha közvetlenül rákötöm a jelenlegi hálózatra (vezetékes víz...), akkor a nyomásesés rettenetes, gyakorlatilag a harmadik fejből már alig jön víz. Mi hiányzik...? Mágnesszelep, vagy valami más...? Egyelőre annyit csináltam, hogy ½ colos slaggal kötögettem össze, hogy egyáltalán lássam mi a helyzet. Teljesen új még ez nekem, olvasgatok a témában erősen.

    [ Szerkesztve ]

    --- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

Új hozzászólás Aktív témák