Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • totron

    addikt

    válasz den89 #14767 üzenetére

    Az, hogy te érzelemmel éled meg a témát és nem az írt karakterek mentén, nem jogosít fel arra, hogy ilyet írj rám, semmi személyeskedés nem volt a dologban, ezt azért rögzíteném. Persze az elfelejtődik, hogy ne vedd magadra/értsd jól. Mindegy is. Rive-nek is mondom, hogy attól, hogy kifejtős valami és "hosszú", attól nem vehemensen íródnak sorok.
    Szerk.: van abban mégis valami végtelenül elkeserítő és pofátlan hogy próbálom több hsz-on keresztül átvinni a kérdésem, érdeklődésem, megismerésem, erre lesarkítod 2 hülyeségere. Szóval ezt ne, köszönöm.

    Amit visszatérően méhkímélőként jelölsz meg, amellé ott van a hit is, hogy 1 éj alatt felszívódik és a méhek nem visznek tovább semmit - nincs így. Meg hogy fura lehet egyeseknek, hogy virágzás közben permetez valaki - annak oka is van. Nem elég a következetes szabálykövetés ha nem mélyülsz el a témában vagy nem akarod/tudod átlátni igazából és minden marketingmaszlagot kritikátlanul kezelsz, a vegyszerek esetén legalább is így vagy. Ne is legyen ebből harag, ha hozzászól, kérdez valaki. Nem kell félre érteni, nem rólad szól a dolog. Muszáj túljutni az egókon (ha létezni akarunk a jövőben).
    Választ nem kaptam a méhes kérdésre, bár nem állítom, hogy szándékosan beszélsz el mellettem. Nincs tévhit, nem kizárólag méhekről van szó, zömében viszont igen. ;)

    [ Szerkesztve ]

  • H-Zol

    senior tag

    válasz den89 #14767 üzenetére

    Ha figyeltétek , valamelyik nap töltöttem fel egy képet a Remény őszibarackomról , de itt van megint :D
    Ma a vita után , más szögből fotóztam le , innen
    ha rá nagyítatok a képre, a kis épület , meg a lomtár :D között , van a szomszéd bácsi méh kaptárjai , poroznak is rendesen , én meg permetezek , de soha semmi probléma nincsen :N , pedig mindég megkérdezem , permetezés után , hogy Pistabáttyám nem lett tán baj , de még idáig minden rendben volt !
    Egy kicsit rossz hejre tette a kaptárakot , de este felé fújok , szélcsendben és nem feléje , hanem féloldalt befelé !
    Pistabáttyam 86 éves de még létráról le szedi a cseresznyét az öreg hatalmas fa tetejéről is !

Új hozzászólás Aktív témák