Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kacsyx

    aktív tag

    válasz LuckyL #19001 üzenetére

    Elővásárlási joguk tudtommal is van. Megvetik ők is, nincs ellenemre, én csak szabadulni akarok ettől a gondtól. Viszont pénzük nincs kifizetni a részem.
    Másrészt ők is el akarják adni (a gyereke mondjuk nem tudom, ő csak megy az anyja után), tehát elviekben a szándék megvan mindenki részéről.

    ityam
    Alapvetően működne is ez az eszmefuttatás, de az a baj, egyszerűen mindig szembemegy az észérveknek. Nem szép dolog a részvétele nélkül lebutáznom, de ő komolyan intelligenciahiányban szenved.
    Még a nyáron, hirdetés nélkül egy ismerőse által egy pár megvette volna a házat. Előtte már beszéltük (mivel akkor téma volt, hogy el kellene adni és ráadásul ez ügyben ő hívott engem), hogy ha bárki kérdezné 27 millió az irányár, ebből lehet alkudni. Ő 18 milliót mondott nekik, hogy annyiért eladó.
    Akikkel holnap szerződnénk, nekik 26-ot mondott irányárnak. Mondom Texasnak (telefonon, mert engem sosem értesít, ha megy oda valaki az ingatlant megnézni), hogy 27-et beszéltünk és ne mondjon 26-ot, mert ha 25-öt szeretnénk érte kapni, az az 1 millió már nem túl jó alkupozíció.
    A kipakolással azért nem haladt, mert melegben nem csinálja. Két év alatt mindig meleg volt (megérte szigetelni a házat... :)) ).
    Egyszerűen nem lehet vele értelmesen beszélni.

    [ Szerkesztve ]

  • MaCS_70

    félisten

    válasz LuckyL #19001 üzenetére

    Tulajdonképpen van ilyen, ha közvetetten is.

    Közös tulajdonban maradásra senki sem kötelezhető, ezért az megszüntethető. Ez pedig máris testközelbe hozza az eladást -- igaz, lakottan...

    MaCS

    Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

Új hozzászólás Aktív témák