Új hozzászólás Aktív témák

  • tgabe25

    tag

    Üdv mindenkinek!

    Azzal a problémával fordulnék felétek, hogy adott egy B85M-D3G Rev1.1 alaplap. A hang jó de ha felveszem a hangerőt koppra akkor torzít nem kicsit a hang. Kb 3/4-edig lehet feltolni a hangerőt torzítás nélkül. Egy Sennheiser HD 205 II-ről van szó szóval nem egy gagyi fülest hajtok itthoni célokkal. Laptopomon gyönyörűen szól mélyhangkiemeléssel meg még jobban, de egyszerűen gépen valami nem jó. 2.1-et természetesen szépen hajtja hiszen ott már 1/3-mad hangerőn leszedi a fejem illetve 2/3-adnál már torzít de az más eszközzel is hiszen ennyit tud, de gyanítom ha totál feltekerve kellene hallgatni ahhoz, hogy megfelelő hangerővel menjen a zene akkor az is betorzítana a lap miatt. Alap gyári win illesztővel és az alaplaphoz való hang illesztővel is ugyanígy szól. Valaki tud rá megoldást? Azért lenne fontos mert hobbiszinten stúdiózok itthon és a múltkor is amikor az Ableton-t használtam lutriszerűen játszottam a hanggal masterelésnél de végül szép hangzást hoztam ki vele. Angol oldalakat is kerestem nemigazán leltem megoldást rá. Bocsi ha sokat írtam és remélem érthetően írtam le :C Köszi előre is :DD

    Aki legény éjjel, legyen nappal is éjjel, de aki éjjel éjszaka nappal is legyen az.

Új hozzászólás Aktív témák