Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rivyan

    csendes tag

    Sziasztok!

    Egy jóbarátom szeretne új fülest venni, viszont mivel én főleg gaming szekcióban mozgok, neki pedig más használatra kéne, így picit el vagyok veszve, és inkább Hozzátok fordulnék segítségért :R

    1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
    Irodában, illetve otthon. Mivel a munkahelye épp változik, és open office-á alakul, a jó hangkizárás lenne a fő szempont.

    2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
    Zenehallgatás, filmezés. Zenéből mindenféle stílust hallgat.

    3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
    50k körül lenne a határ, de ha lehet olcsóbban.

    4.) Új vagy használt?
    Csak új.

    5.) Circumaural vagy supraaural?
    Circumaural.

    6.) Zárt vagy nyitott?
    Zárt.

    7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar?
    Szerintem a mély orientált hangzás lenne a jó neki, bár amikor kérdeztem nem tudott rá válaszolni, mivel mindenféle stílust hallgat, a rock-tól, a DnB-n keresztül a pop zenéig.

    8.) Honnan vásárolnál?
    Ahol a legjobb vétel kapható.

    9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?
    Alaplapi integrált hangkártya. A laptopja egy Asus RoG (nem tudom a pontos típust), szóval lehet, hogy abban annnnnyira nem gagyi, de az irodai gépében tuti, hogy valami ócska alaplap van, ráadásul külső hangkártya sem játszik, mivel nem telepíthet fel semmit a gépre. Szóval nem tudom ilyen körülmények mellett mit érdemes venni...

    Amit még plusz kívánságként mondott, az az, hogy lehetne-e wireless, de az tudom, hogy hangzásban nem igazán közelíti meg a vezetékeseket, illetve, hogy driver telepítés nélkül mennyire működne egyáltalán.

    Előre is köszönöm a segítséget! :R

  • Rivyan

    csendes tag

    válasz Rivyan #64426 üzenetére

    Ebben esetleg tud valaki segíteni? :) Cimborám itt rágja a fülemet, hogy mondjak neki valamit, de nem szeretnék kitolni vele és rossz tippet adni...

Új hozzászólás Aktív témák