Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemlehet

    őstag

    Az egyik hölgy ismerősöm felkeresett, hogy neki egy ilyen fejhallgató kell. Ez a nagy szerelme, hogy istenem de jól néz ki. Utánaolvastam és nem igazán írnak pozitív véleményt magáról a fülesről ami Marshall Major néven fut. Ráadásul 21k körül vesztegetik amiért szerintem már egész jó fejeseket lehet kapni, úgyhogy mondtam, hogy ne vegye meg mert nem éri meg, de sajnos nem tud leszakadni arról, hogy milyen jól néz ki így fehérben és neki kell egy ilyen vagy ehhez hasonló.

    Átnyálaztam a 30k alatti ajánlottakat de nem találtam hasonló kinézetűt, úgyhogy hozzátok fordulnék hátha tudtok valami olyan fejest ajánlani ami hangminőségben is megéri az árát és ehhez hasonló designal rendelkezik. Megfogalmazása szerint "ez retro" akármit is jelentsen ez.

    A nyitóhsz "tesztjére" válaszolva: Zenére lenne használva, főleg elektronikus, konkrétabban trance, főképp telefonról (ascend P6) és egy low end hifiről (ezt sajnos nem tudom) meghajtva. A max összeg ez a 21k de inkább kevesebb. Vezetékes, Circumaural és lehetőleg zárt. Mélykiemeltet szereti, de azt mondta a Xiaomi Piston 3-as fülesem új világot nyitott neki úgyhogy azért nem ragaszkodik hozzá.

    De mivel nőről van szó és a nők logikus lények a legfontosabb hogy fehér legyen és minél inkább hasonló a fent linkelt Marshall Major-höz.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

  • nemlehet

    őstag

    válasz .DLL #38649 üzenetére

    Nem próbálta, csak látta egy fotón és megtetszett neki. Rákérdeztem a Sony-val az is bejövős. Hangra az megéri az árát, vagy ott is inkább a design amiért elkérik a pénzt?

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Új hozzászólás Aktív témák