Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • prolad

    őstag

    Sziasztok

    Zajszűrős fejhallgatót keresek otthoni használatra, 99%-ban PC-re vagy laptopra kötve (a maradék telefon, de amennyit utazok mostanában, ahhoz elég a jelenlegi utazós fülesem is).
    Jelenleg egy HyperX Clould II-t használok, a hangminőségével elégedett vagyok (többnyire játék, sorozat, film, youtube, zenehallgatás nem sok van), de egy zajszűrést még elbírna.

    Kollégámtól kaptam kölcsön egy Sony WH1000 XM3-at pár napra az szuper lenne, kiszűri a problémás zajokat, egyetlen problémám vele, hogy mivel alapvetően wireless fejes mobil eszközökhöz, PC-hez nem az igazi (normál BT használattal van késleltetés+ merül, jack kábelen nem merül de nincs zajszűrés, USB kábelen meg elvileg nem használatod). Szóval valami olyan kellene, ami vagy fixen kábelről tudja vagy van hozzá valami dokkolóféle, hogy ne kelljen még egy dologhoz kábelt keresgélni pár naponta.

    Keret az említett Sony ára (80e), ha van olcsóbb, az csak jobb.

  • prolad

    őstag

    Sziasztok

    Létezik olyan, hogy vezetékes ANC fejhallgató? PC-hez szeretnék egy fülest, ami nem csak passzív izolációban jó (persze ha tudtok olyat, ami ebben kiemelkedő, akkor jöhet), hanem ANC-t is támogat. Néztem a most népszerű vezetékmentes típusokat, de ahogy látom, pont az nem működik, hogy csak rádugom a gépre és használom mint egy sima vezetékest, mert olyankor szimplán kikapcsolnak vagy bekapcsolt állapotban nem vesznek fel töltést.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák