Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KovyZoly

    tag

    Sziasztok!
    Sok év után megkotlott a Sennheiser HD205 fejhallgatóm, csacska lett a hangja. Épp csak ciripel, gondolom kábel környékén lehet vmi gondja. Összehasonlításként kicsi volt számomra, nem fér rá a fülemre.
    Így szeretnék egy újat/másikat.
    1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
    Elsősorban itthon használnám, számítógépes játékokhoz, filmnézéshez. Másodsorban melóhelyen filmezéshez.
    2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?

    3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
    Kb. 20e
    4.) Új vagy használt?
    Mind1, a garancia miatt persze az újat jobban preferálnám.
    5.) Circumaural vagy supraaural?
    Circumaural
    6.) Zárt vagy nyitott?
    Zárt (gondolom)
    7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar?
    Minden zavar :DDD
    8.) Honnan vásárolnál?
    Bárhonnan
    9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?
    Integrált hangkártya, laptop/tv fejhallgató kimenete.

    Az ajánlós cikkből a következők jönnek be: Shure SRH440, Pioneer SE-MS5T-T, Superlux HD-661, AKG K92, Superlux HD681. Persze hallani egyiket sem hallottam még.

    [ Szerkesztve ]

  • KovyZoly

    tag

    válasz Gzula[HUN] #84734 üzenetére

    Köszi a választ!
    Szeretem a mélyhangokat, de nem szeretném azt se, hogy a többi nagyon tompa legyen.

  • KovyZoly

    tag

    Sziasztok

    Mily meglepő, fejhallgatót szeretnék vásárolni. Első körben vezeték nélkülit szerettem volna, de a leírás alapján elbizonytalanodtam.

    Szóval
    1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
    Kizárólag itthon, a nappaliban és/vagy hálószobában, amikor a család már aludna.
    2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
    Filmnézés
    3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
    30-40e Ft-ban gondolkodom
    4.) Új vagy használt?
    Jobban szeretném az újat a garancia miatt, de egy jó ajánlat esetén lehet használt is
    5.) Circumaural vagy supraaural?
    Circumizé
    6.) Zárt vagy nyitott?
    Zárt, hogy az alvó feleség ne hallja
    7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar?
    Jót. Bővebben adott árkategóriában a lehető legjobbat. Nem vagyok vájtfülű, de nem szeretem a dobozhangot, fontos a jó mélyhang, viszont nem szeretem a nagyon zavaróan tolakodó magas frekvenciákat. Tudom, hogy ez zenés topik, de filmes flikflakkok (Dolby, esetleg térhangzás) jók lennének.
    8.) Honnan vásárolnál?
    Ahol jó ajánlat van, persze értelmes keretek között, Lajoskától a józsefvárosi piacon természetesen nem.
    9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?
    Van egy Bluray házimozim, de inkább az Oled vagy plazma tv-re lenne dugva.

    Nézegettem az összefoglalóban a listát, sajnos eléggé megdrágultak ahhoz képest már a fülesek, ami 30-ra van beírva, az már inkább 40, sőt 50-et karcolja.
    Amúgy van egy Razer mikrofonos fülesem, amivel alapvetően meg vagyok elégedve, de 2,5 év után már erősen kontakthibás, olyat nem vennék még egyszer.

    Köszönöm

  • KovyZoly

    tag

    válasz s4tch #109847 üzenetére

    Inkább a drót zavarjon, mint a hang csúszása 😁
    Persze, sokkal jobb lenne a drót nélküli, de nagyon zavarna még a párszáz ms csúszás is.

Új hozzászólás Aktív témák