Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HUNNIA1920

    őstag

    válasz letoltobeze #97925 üzenetére

    Nem szeretnék olyannak látszani, mintha bármilyen saját tapasztalom lenne a felső kategóriás fejesekkel. Egyet hallottam idáig. Amiket írok, azt az írott, videós tesztek, itthoni és külföldi fórumozók véleménye alapján fogalmazom meg. Az nyilvánvaló, hogy a fizetett teszteket óvatosan kell kezelni, de ha valamiről pl. 10-ből 8-an ugyanazt mondják, abban lehet némi igazság.

    Az Empyrean esetében szinte mindenki a kategóriához képest a szűk teret említi, inkább intimebb, bensőségesebb, nem egy HD800. Illetve a magasai sem annyira kimagaslóak. A párnákkal, kábelekkel némileg hangolható. Viszont az, hogy nem tettek alá megfelelő elektronikát, azt nem hinném, látva, hogy külföldön milyen cuccokkal hallgatóznak. Persze olvastam már olyat, hogy pl. Rock zenéhez nem igazán passzol, míg valaki csak Hard Rock, Metált hallgat rajta. Szóval eljutunk megint oda, hogy ahány ember, annyi féle hallás, vélemény.

    Ami engem illet, sajnos nincs lehetőségem havonta felutazni Pestre, hogy meghallgassak egy újabb fejest, plusz nekem az kevés, hogy fel órát hallgatom és az alapján döntsem el, hogy ki akarok-e dobni több havi fizetésemet, amit majd bukóval eladhatok. Vidéken szinte teljesen halott ez a hobbi, főleg mifelénk.

    "Amit a szem lát és a fül hall, azt az agy elhiszi."

  • Ear001

    addikt

    válasz letoltobeze #97925 üzenetére

    Hát de. Most Münchenben is volt kinn fejhallgató, mi szem szájnak ingere, de például az AstellKern hordozhatókra dugva kábé mind egyforma volt egy szint felett, érthetetlen volt az áruk. A Raal elé is a VM-1a kellett, hogy megjöjjön a hűha érzés, nem a kis elektronikáik, és ezt még tovább lehetett volna fokozni komolyabb forrással.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák