Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Digitalis

    senior tag

    válasz Ba cy lus #95673 üzenetére

    Hogy milyen igazad van. Szereztem próbára, nagyobb érzékenységű fejest, iem-et, óriási változás lett. Életre kelt a kis K4, brutál jó hangja lett, mintha kicserélték volna. Komolyan mondom, letépi a fejem. Azért sejtettem, hogy lesz valami,de hogy ekkora minőségi változás lesz, azt nem gondoltam volna. Fordult a kocka, most a DDTS-100 van sz@rban, minden szinten.

    (Q4 árához képest is nagyon klassz cucc, de sajnos az a fő hibája, hogy nagy hangerőn már hallható tartományba kerülhet a torzítás. K4-hez okosan nyúltak hozzá.)

    Q4
    MS8412
    Distortion: 0.01%; SNR: ≥105dB,
    Amp output maximum power: 125mW 32Ω load
    Headphone matching impedance: 16-200Ω

    K4
    CT7601SR + MS8416 + PCM5100 + MAX97220
    Distortion: 0.001%; SNR: ≥110dB
    Amp output maximum power: 125mW 32Ω load
    Headphone matching impedance: 16-300Ω

    Ezenkívül a TI pcm5100 sorozatú dac-et használja, ami nagyon jó. Ez óriási előrelépés a Fosi Q4-ben található Cirrus Logic dac-hez képest, amely 200 ohmon teljesít, 0,01%-os torzítással, 10-szer nagyobb torzítással, mint a továbbfejlesztett Fosi K4.

    Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

Új hozzászólás Aktív témák