Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kromatika

    veterán

    válasz Dorien #94189 üzenetére

    Persze igen tudom. 2007 től kiadott 650-en már ezüst színű ,hálós szerű csillapitást kapott a driver külső része körül, ami merevebb ,és kevésbé rezonál az alsó frekvenciákon, mint a "eredeti" 2003 tól induló fekete selyem csillapitás. Volt szerencsém egymás mellett meghallgatni a különbséget, és határozottan ,kevésbé "fátyolos" az ezüst membrános. Jobban is tetszett :K Sense V1 pl nekem is tetszett pl AKG K 702 vel. De ettől függetlenül K702 egy vékonyabb hangú füles marad legtöbbünknek, egy nem mély kiemelő erősítővel. V1 biztosan jól szól ,ahogy mondod Final Sonorous III,al is. /amúgy is nagyon jó az a fejes/ V1 el kapcsolatban csak azért irtam ,hogy olyan felhasználó, aki kevésbé jártas és tapasztalt a fejes világban mint te,és esetleg csak V1 ről hallotta a 650 et, /nem volt alkalma több láncról mint neked/akkor nem csoda hogy élvezhetetlenül sötétnek, unalmasnak hallja a 650 et. Más. 560S -et hallgattam most össze 660S-el és 650 el,58X el. Nem rossz. Sőt. Nos itt főleg nincs "öreg uras hang". Tényleg úgy hallatszik hogy a 600-as "frissítése. "Referencia íz.De jó értelemben. A közepek hasonlóan jók,a basszus kicsit több, és feszesebb, mélyebb mint a 600 ban. A magasak jobban ki terjednek de nem szúrnak, nem bántanak. Kvázi mind két irányban jobban kiterjesztett,és energikusabb hang a 600 hoz képest, de úgy, hogy alapjában véve semleges marad. A részletek viszont egy kicsit kevesebbek a 600 hoz képest. De nem vészesen. És tér szempontjából, 560S nek számomra a felsoroltak közül a leg jobb tere. Végre sikerült egy kicsit tágítania a Sennek az 560S el, az 58X ,és 6 os szériához képest.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák