Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • :AMF:

    senior tag

    válasz Zoliee #88317 üzenetére

    Nekem is ilyen gyorsan ért ide. :)
    Csupa fém és fa, némi műbőrrel és minimális műanyaggal. A fejpánton lévő huplik kellően puhák. A fülpárnák kényelmesek, de csak akkor, ha belefér az ember füle, mert elég kicsik (külső méret: 10,5x8,5cm, belső méret: 5,5x3,5 cm). Nagyon jó az izoláció, feleségem szerint ez a leghalkabb fejhallgató a házban.
    Moddolt Topping D10s-el/D30-al, illetve A30-al hallgattam.
    A hangja az első két napban nem igazán tetszett. Beyerhez szokott füllel erősen csapott magasak, emelt középpel és nagyon mély mélyekkel. Nem éreztem hangosnak, de két óra alatt megfájdult tőle a fülem. Lekaptam a kagylókról a fa borítást, kidobáltam a fele szivacsot (oldalanként két réteg vastag nemezszerű szövet, illetve két réteg szivacs van benne), így egy fokkal elviselhetőbb lett. Így használtam pár napig, aztán hallottam, hogy kezd változni a hangja (leheletnyivel jobb magas, és kevesebb mély). Az elmúlt 2 napban már nem vettem észre változást, így visszaraktam a kidobált szivacsot.
    Most, hogy már "beállt" egész máshogy szól, mint a dobozból kivéve. A közép továbbra is emelt, a beyeres magasak hiányát egész gyorsan meg lehet szokni, a mélyek pedig annyira megszelídültek, hogy néha már kevés. :) A tere egy kicsit szűkebb, mint a DT770-nek.
    Ami nagyon tetszik, az a hangszerek szeparációja. Szóljon bárhol, bármilyen hangosan egy hangszer a színpadon, azt garantáltan hallani. A másik, hogy a hangerőt letekerve is szépen szól, élvezhető marad a zene.
    Találtam hozzá egy mod-ot, ezt lehet kipróbálom vele.

  • btraven

    őstag

    válasz Zoliee #88317 üzenetére

    Emlékeztek még arra hogy zajlik a Monoprice szállítás?
    Hogy látom hogy megkapta a GLS? Ha ő kapja? Jön levél?
    Mikor hozza ki a GLS? Azt gondolom a GLS nyomkövetésnél már látni fogom.

Új hozzászólás Aktív témák