Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wexford881

    csendes tag

    válasz nbencee #88199 üzenetére

    Én azt mondom hogy ne hagyd hogy befolyásoljanak más vélemények. Lehet hogy ami nekem nem tetszik az neked fog, vagy fordítva. Például a külföldi oldalakon mindenki dícsérte és ódákat zengett az Audio technika M30X-ről annyira hogy meg is vettem aztán nagyot csalódtam, mert túl nagyok voltak az elvárásaim. Lehet hogy itt is részben ez történt velem.
    -Forrás az alaplapi hangkártya (telefonon is kipróbáltam de nem használom vele)
    -Sok félével de főleg EDM, Rock, Pop, Klasszikus.
    -Youtube és FLAC (Flac-al jelentősen javult a hang de az szerintem nem fejhallgató érdeme)
    -Egyéb fejhallgatóim: Takstar HD2000, Omnitronic SHP-600, Audio Technica M30X.
    Ezek a fejhallgatók nagyon különböznek egymástól, van amelyik mindenre is jó és van amelyik csak bizonyos zenéknél jó de ott viszont sokkal.
    Nem vártam mélyorientált fejest, a legtöbb mélyet jelenleg az M30X adja de egyáltalán nem mondanám mélytúlsúlyosnak. Arra már rájöttem hogy a V karaktert egy kicsit jobban szeretem mint a kiegyelített-et, de azért az erős V karakter sem az én világom. Enyhe V, meleg hangzás, ez tetszik eddig a legjobban. Bejáratni én zenével szoktam és közben hallgatom is, szeretem hallani ahogy változik a hangja, ezért nem merek még levonni következetéseket, csupán az első benyomásaimat írtam le. Tudom hogy az alap hangkártya nem hajtja ki, de nem vagyok audiofil, nem szeretnék sokat költeni rá. Inkább keresek egy olyan olcsó fejest ami alaplapról is elég jól szól hogy nekem megfelelő legyen. Ha majd valamikor komolyabban be akarok lépni az audiofil világba akkor majd elgendhetetlen lesz a DAC, erősítő, kábelek stb.

Új hozzászólás Aktív témák