Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s4tch

    veterán

    válasz Zoliee #87477 üzenetére

    Nem sikerült még teljesen. Kaptam egyszer kölcsön egy ADL GT40-et fehér_ember kollégától, az gyakorlatilag megegyezik a saját Centrance Hifi-M8-emmel a legtöbb fejessel (úgy rémlik, fehér_ember nem hallott különbséget a GT40 és a M8 között HD660s-sel, és én is simán összekevertem volna őket a Nad HP50-nel), de az Elear magasai érezhetően finomabbak, simábbak voltak a GT40-ről, szóval az lenne a kívánt irány - csak a GT40 akármilyen finom hang, az őserő hiányzik belőle. Pont egy éve vettem a fejest, gondoltam, majd idén tavasszal elindulok vele hallgatózni, de aztán objektív okok miatt nem jutottam messzire. Vettem a M8 mögé egy Little Dot MkII-t, ezzel inkább más, mint egyértelműen jobb a M8-nél. Alacsony hangerőn különösen jó a Little Dotról, elvagyok vele így is akármeddig, de azért hallom, hogy ebben a fejesben még több van. Egyébként lehet, hogy csak párnát kéne szereznem rá. Ha a drop nem szívatta volna meg a népet az Elex párnákkal, azzal tettem volna egy próbát.

    Olyan nem volt, hogy nem tetszett, komoly eszköz ez, de pl. a Marantz HD-DAC1-ről, amivel anno demózták valahol, vagy a saját Xduoo XD-05-ről elég nyers hangja tud lenni.

    Nagyon kéne egy fejes tali jövő tavasszal. ;]

Új hozzászólás Aktív témák