Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gzula[HUN]

    őstag

    válasz toushiro18 #84891 üzenetére

    Ebben az árkategóriában az AT AVA-400 meg a Sennheiser 559-et találod nagyjából nyitottból a "magyar polcokon". Előbbi nagyon szép hangzású, de nem mélyre van hangolva (meg nem is teljesen nyitott, meg nem is fül körüli). Utóbbit nem ismerem, de tudomásom szerint itt még az árban inkább csak a nevet fizeted meg, a hangzást nem. Azt feljebb kell keresni.

    Utazás közben egyébként nyitott fejhallgatóban nem csak te hallanád a külvilágot, hanem a külvilág is, hogy mit hallgatsz.

    Ilyen meleg időszakban viszont jól tud jönni otthon egy jó nyitott fejhallgató plüss párnával. Ha olyat akarsz, miben van valamennyi basszus is, úgy kénytelen leszel feljebb merékszedni árban. Massdropról Sennheiser 58X (vagy használtan jó állapotú), vagy szintén használt Fidelio X2 vagy X2HR. Utóbbi időnként 99-116 euroért akciós a francia amazonon, de csak pár havonta 1-2 napig.

    Kiegyenlített hangzásra (kereteden belül) ott van még Aliról a Philips 9500-as (még számold hozzá a határon rárakódó terheket). Előnye, hogy cserélhető vezetékes, hátránya, hogy nem nagyon ismert. Külföldi tesztek nagyon dícsérik viszont. Harveraprón is 1 db kelt el hónapokkal ez előtt, akkor nagyjából 30ezerért. Nekem nagyon tetszik, de van már egy X2HR, és luxus lenne 2 nyitott Philips.

    "Értem, köszönöm szépen a magyarázator! Ezek akkor zártak?"

    Neked kell eldönteni. Én amondó vagyok, hogy legyen egy zárt és egy nyitott is otthon, pont az eltérő felhasználási körülmények miatt. A nejem a nyitottat azért szereti, mert vasalás közben is hallotta, hogy mit csinál a gyerek, stb.
    Ha 1 fejhallgató kell, amit utazásra is használsz, én hajlanék inkább egy zárt felé.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Meze 99 Neo: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

Új hozzászólás Aktív témák