Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Remus389

    veterán

    válasz ribizly #79398 üzenetére

    A kocka el lett ma vetve, ma megrendeltem a HD 800S-t, újonnan, kb 390 ezer Ft lesz(postával és átváltási költségekkel). Audio Impact a bolt neve.

    Jövő héten megjön.

    Szerintem így jó lesz, lesz egy audiofil és egy relax fejesem (HD 6xx)

    Max eladom 400-ért, hehe :D

    Jó volt meghallgatni a Clear-t is, meg a HD 800S-t, kézbevenni, nyugodt körülmények közt, így nyugodtabb vagyok. Nálam a Sennheiser győzött.

    Hogy minek? Nem tudom, de már olyan rég vágytam rá, most több pénzem van megengedhetem magamnak (azért marad is, ne kezdjen el valaki aggódni). Az amp pedig a Lake People G103S, Ribizly-től vettem, ami eléggé jó hozzá, de van Magni 3 is, az se rossz hozzá. :D

    Ja, akik mondták hogy ugyanolyan jó az olcsóbb HD 800 a mod-dal, hááát majdnem. Néztem használt HD 800-zasokat, de azok nem annyival olcsóbbak hogy megérjék(Mondjuk 270 eFt), így őszintén. Ráadásul akár 10 évesek is lehetnek, az se valami biztató. Kopottak, használtak, a párnájukat más teleizzadta, és még a mod költsége is rájön. Szóval nem. Legyen új, fekete, hibátlan és az enyém! Majd én zsírozom össze.

    [ Szerkesztve ]

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák