Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pendre54

    addikt

    válasz elprimo #76740 üzenetére

    Üdv!
    Amennyiben jól értelmeztem az első hozzászólásodat ebben a témában, akkor Te, a Beyer Amiron Home 3 m-es gyári kábelét szeretnéd lecserélni valami jobb minőségű, rövidebb, rézkábelra. Nos, nekem lassan két éve van meg az Amiron Home, és én is vettem anno, egy rövidebb, 6 N tisztaságú, 8 magos ezüst kábelt Rigából. [link]
    A mondandóm lényege az lenne, hogy bárhonnan is rendelsz kábelt, alaposan járd körbe a témát, mert a Beyer olyan egyedi kialakítású, süllyesztett foglalatot alakított ki a fejesen, hogy azokba egy átlagos, 3,5 mm-es jack csatlakozók nem lesznek jók.
    Ennél az ezüst kábelnál is az lett a probléma, hogy rögzülni ugyan rögzült, de nem stabilan, és emiatt tönkre is ment az egyik jack csati.
    Itt fórumon megkerestem darvinya kollégát, aki foglalkozik kábelek készítésével, és javításával, és hetekig tartott mire sikerült olyan jack csatit beszerezni külföldről, ami normálisan rögzül a fejes foglalatába, ráadásul a kolléga elmondása alapján, a Beyer, nem a szokásos módon kötötte be a kábelt a jackbe, így azzal is el szórakoztunk egy darabig, mire remélhetőleg jó lesz, ugyanis a jövő hét elején kapom vissza. :)

    [ Szerkesztve ]

    "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

Új hozzászólás Aktív témák