Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • emiki6

    veterán

    válasz Sinesol #72438 üzenetére

    Nem is tudnád... :D Ő és Bodz a topik bölcsei és félistenei. :D Tulku is írhatna többször mert ő is nagy spíler (nem, Spíler, te nem :DDD)

    Konkrétumok fericskétől:
    - "De szerintem a he400i és a t50rpmk3 mod után neked inkább a he560 (vagy LCD2 pref) felé kellene kacsintgatnod.
    A d7200 az nyugisabb, visszafogottabb hang mint amik fentebb vannak." Bejött...
    - "Az EMU teak inkább oldalralépés volna a Denon-tól, ugyanúgy "kielégületlen" maradnál. A nyugis hangzású fejesek nem neked valók, leszűrve azokból amiket eddig írtál a topikban." A TH-x00-t hallva szerintem ez is bejött.
    - "Szerintem a D1200 viszont bejönne neked. Gyanúsan azt a karaktert keresed." Ez még nem lett tesztelve, de szerintem már csak azért is tetszeni fog, mert fericske azt mondta és ebben semmi szarkazmus meg hasonló nincsen, komolyan írom. :K :D :R

    Mellesleg a t50rp nagyon piszkálja az agyam, szép emlékeim vannak róla. Ha lesz egy kis fölös pénzem, akkor visszaveszem samtyától, visszateszem bele a vattát és ha nem tetszene annyira, legfeljebb betennem a fiókba jobb napokra, emlékbe... :K

    [ Szerkesztve ]

    Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

Új hozzászólás Aktív témák