Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Feck

    tag

    válasz Bodz #70062 üzenetére

    Köszönöm az ajánlásokat! :) Az Oppo PM2 ötletét azonnal elvetettem, mikor megláttam, hogy a két oldalt csavargatni lehet, ettől valahogy mindig is a hideg rázott, soha nem is lesz olyan fülesem, amin ilyet lehet :U Talán még a fa az, amivel nehezen tudnék megbarátkozni.
    Audeze LCD2-C leírások alapján tetszik, főleg, hogy nyestek le az eredeti LCD2 árából -egynéhány módosítással a külsőt illetően, így igen jónak fest az ár/érték arány-, és gyakorlatilag ugyanazt a hangzást kapja az ember. Itthon a Nomono-nál láttam kínálatban, ahol esetleg lehetőség is volna meghallgatni, ha aktuálissá válik írok nekik. Esetleg a fórumon valakinek nincs ilyenje? :D
    Aztán.. mit jelent a kissé "szemcsés" hang a magas tartományban? Egy tesztben olvastam. Ilyen enyhén sercegős valamire kell gondolni?

    Az éppen aktuális témához: Nem tudom, hogy a K701, K702 és Q701-nek mekkora tere van (vagy a "koncertterem-fejhallgató" K501-nek), de én még mindig nem tudtam megszokni a K712-ét -talán az is közrejátszik, hogy nagyon ritkán tudok leülni zenét hallgatni-. Ennél nagyobb tér már komolyan mondom zavaró volna :D Nagyon szerettem az öreg K530-ast a maga nyers erejével, vagy K272 HD-t a gyors és feszes mélyeivel, de ez egy másik dimenzió :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák