Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cherockee

    aktív tag

    válasz Samtya #68291 üzenetére

    Köszönet a válaszért!

    - Takstar Pro 82 ahogy látom formailag teljesen más, a Pro 80-as formáját keresem.

    - Jól látom, hogy a (Kingston) HyperX Cloud széria is Pro 80-as formájú? Tudom, hogy a Takstar OEM, a HyperX-et is ők gyártják?

    - Listát köszönet, az ISK modelleket nem ismertem, még lehet jobbak is nekem (olcsóbbak).

    - Takstar Pro 80 vs Beyerdynamic DT 770: láttam, hogy vannak eltérések (főleg a fültok részen), elsődlegesen a célnak mindkét méret megfelel, és a felépítés szimpatikus.

    - Superlux hámlását ránézésre jól tippeltem akkor meg, így, hogy az Omnitronic kb. ugyan annyiba kerül (2e különbséggel) elég esélyes, hogy nem ez lesz a donor.

    Röviden, hogy mire kell: csak a fejpánt érdekel, a másik hozzászólásomban leírt Shure SRH 840-eshez lesz, új fejpántnak. Kényszerülök átépíteni, nem fogom negyedévente hordani szervízbe. A Beyerdynamic fejpántok felépítése szerintem zseniális, ha egyszerű felépítésűt és könnyen karbantarthatót keresek, nekem a látványa is tetszik, próbáltam a DT 770-t, tetszett (hangja nem, ezért is nem cserélem a Shure-t, V alakú nekem a DT 770). A terv egyelőre csak annyi, hogy szerzek olcsón egy "Beyer" v. Takstar fejpántot (mivel újat akarok valószínűleg egészben veszek egyet, alkatrészt nem találtam), és a Shure fültokját valamilyen toldással hozzáépítem. Tökéletes lesz :).

Új hozzászólás Aktív témák