Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Thanoker

    csendes tag

    válasz Thanoker #63713 üzenetére

    Kicsit utána jártam a témának és szeretném a véleményeteket kérni. Mint írtam, alapvetően elektronikus zenéket hallgatok nagyrészt, ezért olyan fejhallgatók irányában kezdtem el kutakodni, amelyekben kicsit több mély. Nyilvánvalóan nem szeretnék átesni a ló túloldalára, és a középtartomány rovására menjen a mély, de az sem elvárás a részemről, hogy egy egyenes vonal írja le, fejhallgató által leadott frekvenciát.
    Ezen kívül kicsit kitoltam a maximálisan ráfordítandó összeget 25 000-ről 30-35 000-re.
    De itt felmerül bennem a kérdés, hogy ebben az ársávban található fejhallgatók, beérik még az alaplapba található integrált hangkártyával? Vagy azért el-el boldogulnak-e vele?

    A másik kérdésem az egy konkrét termékre vonatkozna. Egyenlőre két kiszemeltem lenne. Az egyik az Audio-Technica ATH-M40x, a másik a Sennheiser HD 559 vagy Sennheiser HD 449.

    Az ATH-M40x-ről itt is találtam beszámolókat, miszerint a gyári műbőr párnák nem a legjobbak, illetve van egy tervezési hibája, amink következtében anyagfáradásban el tud törni.
    A Sennheiser-ekről nem tudok semmit. Sajnos elég limitált lehetőségem van ezeket kipróbálni, de lehetséges, hogy meg tudom oldani.

    Röviden ezekről szeretnék véleményt kérni, illetve ezek mellett, ha tudok még ajánlani mást típust is, akkor azt megköszönöm, Sajnos egyenlőre még nincs tapasztalatom a komolyabb fejhallgókról. Segítségeteket előre is köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák