Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • emiki6

    veterán

    válasz Bodz #63639 üzenetére

    Egy másik fórumon írták a 400i-hez:
    "Megjottek az alpha pad-ek. Te jo isten. Eloszor is lowend: Embertelen, szo szerint olykor rezeg. En nem is ertem, hogy egy fulparnatol hogy valtozhat meg valami ennyire, de az egesz mely tartomany testesebb lett. A soundstage is megnott, mivel nagyon nagyon vastag a parna. Oldalankent 2x olyan szeles lett a fules. Egy kicsit hangosabban is hasznalom a vokalok miatt (kell is, mert minden hang valamennyivel messzebbre kerult). Kenyelem, anyag: Azert ragaszkodtam annyira ehhez, valodi borju bor, ami szinte a legpuhabb bor. Tobbet vartam tole. Nem azt mondom, hogy nem kenyelmes, mert az, viszont majdnem 20.000 forintert tobbet varnek, azt, hogy ne is erezzem, hogy rajtam van. A bor kellemes, puha, viszont a szivacs nem nagyon nyomodik ossze a fejemen (ha kezzel nyomom, akkor igen), bar lehet nincs meg a clamp force ami osszenyomja, mind1, lehet nem is kellene osszenyomodnia. Kinezet: Ha szetnyitom a fulest az valami gyonyoru. Osszecsukva kicsit furan nez ki, hogy amit latok, az 80 szazalekban fulparna, es csak 20 szazalekban a fules xd." :D

    Ba cy lus: Azt várnám, hogy rendesen megszólaltassák legalább a belépő szintet, ami RexMaximus elmondása szerint nem valósul meg.

    [ Szerkesztve ]

    Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

Új hozzászólás Aktív témák