Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    válasz ribizly #62836 üzenetére

    érdekes. nekem az akg n60nc teljesen rendben van, BT-ről ugye csak zajszűrten tud működni, teljesen elfogadható a hangja, kicsit mélykiemelt, de inkább "fun" karaktere van, nekem abszolút bejön. néha csak felrakom, BT be, nem jön rá zene, csak zajcsökkent. tök jó a csend:)

    vezetékesben zajszűréssel ugyanaz a hangkaraktere, zajszűrés nélkül (passzívban) viszont sokkal jobb. nem tudom, miért, de úgy egy egészen tisztességes, sokkal kevésbé mélybe hajló hangja van, akár ilyen all-around fejesnek is teljesen jó.

    sem a sony-t, sem a bose-t nem hallottam, nem is érdekel, ezt potom áron tudtam megszerezni, és amúgy is kisméretű könnyű kellett, mert sokat hordozom, veszemle-teszemfel, és kényelmes. na jó, olyan 6-7 óra állandó használat után azért már nyomja a fülem, plusz a szorítóerő se túl nagy, szóval egy hirtelen bólintástól leesik a fejes. de szerencsére nem bólogatós melóm van :D

    (#62834) Bodz: ja, ha nincs leszerződve az ember, akkor ilyen. de ha meg ingyenes lenne, a sok magyar venné a laposat karira, januárban meg küldené vissza "ingyér" :D bár azért egy magyar című amazon pickup point beleférhetne nekik, sokkal egyszerűbb lenne. én is az itthoni javítást ajánlottam a myryaddal szenvedőknek, jóval olcsóbb, mint megutaztatni külföldre. sajnos van, amikor meg olcsóbb a kukába dobni, mint elküldeni javításra. a külföldi vásárlás átka...

    (#62835) flashpointer: németországban igen.

Új hozzászólás Aktív témák