Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pendre54

    addikt

    válasz Tin #61820 üzenetére

    "szerintem tök normális tanács volt, hogy hallgasd meg őket egymás mellett" Ja, tök normális tanács egy olyan valakitől, aki előkapja a BKV bérletét, és akkor látogatja végig azt a néhány üzletet, ahol lehetőség van egy ilyen 100 e Ft-os kategóriájú fejes meghallgatására, amikor csak a kedve, vagy az ideje engedi. Azért halkan megkérdezném, hogy ez mennyire reális alternatíva, pl. egy marcali, békéssámsoni, jánoshalmai, stb. fórumozó számára, akinek egy fővárosi kiruccanás pl. vonattal elviszi a fejes árának kb. a 10 %-át.
    Én 220 km-re lakom Pesttől, és most néztem meg, hogy a MÁV sima, másodosztályú vonatjegy ára, oda-vissza 8.490,- Ft.
    Ezt a megrendelem-visszaküldöm alternatívát meg Te magad minősítetted. Szóval, nem akarom ezt a témát tovább ragozni, mert mindenki úgy dönt, ahogy jónak látja, de egyébként a kolléga valószínűleg, a fingreszelős megjegyzést nehezményezte. ;]

    "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

Új hozzászólás Aktív témák